Sledujte ŠUŠU novinky i na facebooku


O NÁS
O NÁS

 

Datumem vzniku můžeme považovat rok 2011, kdy majitelka značky, tehdy na mateřské dovolené, začala vyrábět sponky pro svoji dceru. Oficiálně vstoupila na trh v roce 2012 první firemní zakázkou již pod značkou ŠUŠU.

Postupně se sortiment rozšířil také o sponkovníky a čelenkovníky. Výroba je určena primárně pro děti, ale vzhledem k UNI velikosti produktů je nosí i dospělí. S nárůstem poptávky se také rozšířil šušu tým, který ovšem stále dbá na precizní ruční výrobu. Výrobky jsou k dostání i v několika spřátelených obchodech po celé ČR a zavítaly i do světa známých tváří . Nosí je dcery Gabriely Noid Dvořákové, Ivety Vítové nebo Kristýny Kloubkové.

Sponky jsou krokodýlového typu, které svými zoubky pevně sevřou vlasy a nekloužou. Používané jsou různé délky spon, od miminkovských velikostí až po slavnostní spony vhodné na ples a podobné akce.

Čelenky mají kovový základ, který se dá libovolně vytvarovat přímo na obvod hlavy, tak, aby majitelku netlačil, nebo aby naopak čelenka neodstávala. Velikým benefitem zvláště u dětských zákazníku je jejich pevnost, kdy prakticky nemůže dojít k přelomení čelenky, tak jako u plastové.